6 EDYCJA
Laboratorium Rejs

WARSZTATY
Zapraszamy na 4 dniowy bezpłatny kurs z kamerą i montażem.
ZOBACZ
KINO NAD RZEKĄ

Każdego wieczoru o 20:30 zapraszamy na pokazy KINA NAD RZEKĄ mieszczącego się na statku.
ZOBACZ

Wstęp na wydarzenia i uczestnictwo w warsztatach są bezpłatne.

Farewell!

Ponad tydzień temu zakończyliśmy piątą edycję Laboratorium Rejs.

Zostawiamy Was z fajerwerkami. Niech każdy dzień będzie okazją do świętowania i celebracji codziennych czynności. Jesteśmy jak zwykle wzruszeni wszystkim, co nas spotkało. Bywały chwile piękne i te mniej przyjemne, kiedy zabrakło kawy albo wiatr chciał porwać naszą jurtę. Spotkania z drugim człowiekiem to piękny obszar eksploracji. Staramy się słuchać, tak by nic nam nie umknęło. Wybaczcie wszelkie niedociągnięcia. Jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Pamiętajcie o nas i my będziemy Was wspominać, bo jesteście nieodłączną częścią naszej żeglugi śródlądowej.

Uśmiechajcie się częściej niż planujecie. Szalejcie częściej niż zamierzacie. Życie mamy jedno. Możliwości wyboru nieskończenie wiele. W każdym momencie mamy szansę zacząć wszystko od nowa.

Teraz żegnamy się życząc Wam pięknego upalnego sierpnia ze spadającymi gwiazdami i pachnącym wiatrem.

Jesienią znów się spotkamy – na pokazach kończących tegoroczną edycję, od tego momentu na VIMEO projektu będziecie mogli oglądać powstałe latem etiudy i tak cykl roczny się zamknie.

Płyńmy i twórzmy!

laboratorium rejs farewell

Ponad tydzień temu zakończyliśmy piątą edycję Laboratorium Rejs. Zostawiamy Was z fajerwerkami. Niech każdy dzień będzie okazją do świętowania i celebracji codziennych czynności. Jesteśmy jak zwykle wzruszeni wszystkim, co nas spotkało. Bywały chwile piękne i te mniej przyjemne, kiedy zabrakło kawy albo wiatr chciał porwać naszą jurtę. Spotkania z drugim człowiekiem to piękny obszar eksploracji. Staramy się słuchać, tak by nic nam nie umknęło. Wybaczcie wszelkie niedociągnięcia. Jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Pamiętajcie o nas i my będziemy Was wspominać, bo jesteście nieodłączną częścią naszej żeglugi śródlądowej. Uśmiechajcie się częściej niż planujecie. Szalejcie częściej niż zamierzacie. Życie mamy jedno. Możliwości wyboru nieskończenie wiele. W każdym momencie mamy szansę zacząć wszystko od nowa.
Teraz żegnamy się życząc Wam pięknego upalnego (no może nie aż tak jak dzisiaj 😉 ) sierpnia ze spadającymi gwiazdami i pachnącym wiatrem.
Jesienią znów się spotkamy – na pokazach kończących tegoroczną edycję, od tego momentu na vimeo projektu będziecie mogli oglądać powstałe latem etiudy i tak cykl roczny się zamknie.
Płyńmy i twórzmy!

Opublikowany przez Laboratorium Rejs na 2 sierpnia 2017

 • Podczas tegorocznej edycji Laboratorium Rejs po raz drugi gościmy w naszym nomadycznym Kinie nad Rzeką Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA.
  ...

 • Już za niecałe dwa tygodnie okrętujemy się w Cigacicach na pierwszym dniu warsztatowym i pierwszym pokazie filmowym.
  ...

 • Rwący nurt pozarzecznych transformacji poprzetrącał trybiki jej ludowego zegara i odstawił łajbę na boczne koryto historii.
  ...

 • No ale przecież nie pływamy z warsztatami filmowymi przez cały rok...
  ...

 • Póki liście są na drzewach, jesteśmy w drodze - rozpoczęliśmy POKAZY FINAŁOWE
  ...

 • Ponad tydzień temu zakończyliśmy piątą edycję Laboratorium Rejs. Zostawiamy Was z fajerwerkami.
  ...

 • PST! To już dziś! Najwspanialsze pięć tygodni w roku dobiegło końca 😉 Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas, na razie montaże trwają, a my czekamy na Was
  ...

 • Wczoraj żywioł uniemożliwił odbycie się wieczornego pokazu w KINIE nad RZEKĄ. Burze skutecznie odcięły nas od prądu.
  ...